Theater: Maurits Fondse: “Young in the 70’s”

In het programma “Young in the 70’s” brengt Maurits Fondse, op geheel eigen wijze, met persoonlijke verhalen en een gepassioneerde performance, de mooiste songs uit de intrigerende jaren 70 van de afgelopen eeuw.

Opgegroeid in een zeer christelijke Zeeuwse omgeving, komt Maurits maar mondjesmaat met popmuziek in aanraking. Gelukkig koopt hij zijn albums in een muziekzaak in het aangrenzende Bergen op Zoom en zo ontdekt hij de pure schoonheid van Andrew Gold, Todd Rundgren en vele anderen. De “seventies” brengen songs voort die recht naar het hart gaan.

Met Marvin Gaye’s ‘What’s Going On’ en ‘Imagine’ van John Lennon werd een basis gelegd, waarin deze muziek de tijdgeest reflecteert en vorm geeft.
Ook Nederland kende in die tijd fraaie muziek, zoals van Kayak of Margriet Eshuijs met haar bekende ‘House for Sale’. Daarnaast komt onder andere Kate Bush voorbij, Fleetwood Mac en 10CC maar ook de man die zijn grote doorbraak had met ‘City to City’, Gerry Rafferty.

Zaterdag 2 september 2023
Aanvang 20.15 uur
Toegang € 20,-
Prijs is incl. pauzedrankje, excl. reserveringskosten